Školní výlety a exkurze

Každý rok pro Vás vyhledáváme zajímavá a atraktivní místa, abychom pro Vás sestavili kvalitní a cenově dostupné zážitky. Naleznete u nás velké množství tras po celé České republice i v zahraničí. Je však možné vytvořit akci na míru.

Získáte u nás servis celkové organizace, sestavení obsahu výletů a exkurzí se zapojením atraktivních míst a památek včetně nachystaného balíčku pokynů, návrhu programu trasy a zajímavých informací s mapou lokality. Na požádání zajistíme odborné průvodce nebo pomocný pedagogický dozor. Dle požadavku pro vás zařídíme vhodnou dopravu a stravu na místě v prověřených restauracích a jídelnách.
Máte konkrétní představu o vašem školním výletě, exkurzi, adaptačním kurzu nebo outdoorovém pobytu a nemůžete si vybrat z naší nabídky? Kontaktujte nás společně sestavíme akci na míru tak, aby vyhovovala vám i vašim žákům,
tel: 543 426 042, e-mail: vylety@sssbrno.cz.

Pro vaše objednávky a dotazy nás kontaktujte na: +420 543 426 042, e-mail: vylety@sssbrno.cz

Poslední novinky

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2019

Studia pro rok 2018 - 2019

Díky našemu katalogu můžete získat učebnice a školní pomůcky rychle, jednoduše a pohodlně. A to od vašeho počítače či telefonu až do vaší školy. Najdeme a seženeme i to, co nenajdete.


30x30_facebook_icon.png