Prodej učebnic a školních pomůcek

Kompletní nabídku naleznete v našem E-SHOPU:

 

Eshop link

Vybrali jsme pro vás nabídku nejzajímavějších tištěných, elektronických i interaktivních učebnic různých nakladatelství za zajímavé ceny. Papírový katalog učebnic s objednávkou si můžete také stáhnout zde:

Nabízíme výhody:

Vzorková prodejna učebnic Brno

Učebnice si můžete nezávazně prohlédnout v naší vzorkové prodejně v Brně. Naleznete zde učebnice pro 1. – 9. ročník základních škol včetně jazykových učebnic. Objednat si pak můžete i specializovanou literaturu či různé mapy a pomůcky pro žáky i učitele.
Otevřeno máme ve všední dny od 7:00 – 14:15 (případně po předchozí telefonické domluvě)

  • Naleznete nás na adrese: Hybešova 15, Brno
  • Kontakt: tel: +420 543 426 048, +420 724 236 185, e-mail: ucebnice@sssbrno.cz
  • Více informací o objednávkách a prodeji učebnic a školních pomůcek

Online objednání - e-shop

Učebnice si můžete vybrat a objednat z pohodlí vaší kanceláře s dovážkou až k vám. Stačí, když využijete náš internetový e-shop

Elektronická knihovna odborné literatury e-jmskoly

Na stránkách ejmskoly.publi.cz naleznete naši elektronickou knihovnu, kam jsme pro vás umístili a vybrali zajímavé elektronické knihy, publikované školami a odborníky v různých oborech. Je možné je prohlížet, stáhnout a pracovat s nimi i v offline režimech. Některé jsou přizpůsobeny přímo pro výuku a lze s nimi pracovat v hodinách.

Naleznete zde i zajímavé interaktivní mKnihy, které jsou programovány jako interaktivní prostředí. Některé obsahují například videa, chytré doplňování či spojování polí, některé dokonce zednoduché chytré interaktivní výukkové programy či aktivní a reagující pole.

Pokud má vaše škola zájem vložit své existující vydané odborné knihy, či má zájem o vytvoření interktivní knihy, můžete nás konatktovat.

  • Naleznete nás na adrese: Hybešova 15, Brno
  • Kontakt: tel: +420 543 426 066, e-mail: jakesova@sssbrno.cz

 

Objednávky učebnic a pomůcek:

E-shop

Poslední novinky

Nabízíme vám pomoc při řešení on-line výuky na vašich školách, a to formou webinářů. Naše personalizované webináře máme připraveny pro pedagogické sbory tak, aby vám pomohly s konkrétním řešením přímo na míru vaší škole.

Využijte ZDARMA naší eJMŠKOLY - odbornou webovou knihovnu, která nabízí příležitosti pro pedagogy, žáky i jejich rodiče.

Tyto studijní programy jsou určeny pedagogickým pracovníkům a jsou zaměřené jak na získání odborné kvalifikace, tak na prohloubení profesních znalostí ve vybraném oboru.


30x30_facebook_icon.png