Už proběhly první on-line prezentace a virtuální návštěvy středních škol a gymnázií, další nás ještě čekají.

Prezentace škol, rozhovory s pedagogickými i nepedagogickými zaměstnanci a studenty prezentujících škol probíhají v prostředí MS Teams. Jsme rádi, že nám on-line systém umožní setkat se s danou školou v reálném čase a nahlédnout tak nejen do školních prostor, ale i do jejího okolí. Právě virtuální prohlídky škol stojí za zmínku, neboť některé školy nás skutečně nechají nahlédnout do různých školních tříd, jídelny, venkovních prostor, sportovišť i na náměstí v svém městě.


Žáci 8. a 9. tříd, rodiče, výchovní a kariéroví poradci se tak dostanou ke všem potřebným informacím pro volbu budoucího povolání žáků. Návštěvníci těchto prezentací mají možnost využít on-line prostor pro své otázky ve volné diskusi, nebo chatu.

Se souhlasem, prezentace škol nahráváme a tyto záznamy dále poskytujeme základním školám v Jihomoravském kraji, rodičům, a dalším zájemcům, kteří nemají možnost se v reálný čas k prezentaci připojit. Záznamy poskytujeme také všem návštěvníkům veletrhu, kteří nám poskytnou své e-mailové adresy v anonymním on-line dotazníku.


Pokud máte zájem s námi navštívit další z přihlášených škol, sledujte naše webové stránky

Těšíme se na vaší účast!