Pro ON-LINE vyučování využijte naši e-knihovnu

Využijte ZDARMA naší eJMŠKOLY - odbornou webovou knihovnu, která nabízí příležitosti pro pedagogy, žáky i jejich rodiče. V situaci současné domácí přípravy jsou elektronické knihy zvláště zajímavé. Knihovna má jednoduché použití a je možné využít ji nejen v přímé výuce, ale i pro vzdálené on-line vyučování.
 

logo

V naší elektronické knihovně na Vás čeká 131 ODBORNÝCH ELEKTRONICKÝCH INTERAKTIVNÍCH KNIH ZDARMA. Knihy jsou publikované školami a odborníky z různých oborů. Elektronické interaktivní knihy jsou tzv. „chytré knihy“, které nabízejí interakci, při které žáci řeší úkoly a dostávají ihned zpětnou vazbu pomocí automatické opravy v naprogramovaných „chytrých polích“.

Nyní nově mimořádná nabídka titulů zdarma

  •  - Ája a Vincek
  • pro ZŠ: Násobilka
  • pro ZŠ i SŠ: Dramatická výchova, Psychomotorika, Pohybové hry, Hudební formy, Česká hudba poslechem, MS Word, MS Excel, MS Power Point.

Naše elektronická knihovna může být i Vaše budoucnost!

Ukázka e-knih

 

Poslední novinky

Nestihli jste s žáky probrat všechnu látku letošního školního roku? Připravili jsme pro Vás nabídku letních vzdělávacích kempů.

V období od 12. 3. 2020 do 11. 5. 2020 jsme pro vás zorganizovali téměř 100 webinářů, kterých se zúčastnilo celkem 1574 účastníků.

Tyto studijní programy jsou určeny pedagogickým pracovníkům a jsou zaměřené jak na získání odborné kvalifikace, tak na prohloubení profesních znalostí ve vybraném oboru.

Termín konání
15. 9. 2020, 13:30 - 18:30
Termín uzávěrky přihlášek
Místo
Brno, Hybešova 15
Termíny konání
zahájení 6. 10. 2020, ukončení 25. 5. 2021
Termín uzávěrky přihlášek
Místo
Brno, Hybešova 15

30x30_facebook_icon.png