E-Knihovna

eJMŠKOLY – elektronická knihovna s multimediálními odbornými knihami

logo

Využijte ZDARMA naší eJMŠKOLY - odbornou webovou knihovnu, která nabízí příležitosti pro pedagogy, žáky i jejich rodiče. V situaci současné domácí přípravy jsou elektronické knihy zvláště zajímavé. Knihovna má jednoduché použití a je možné využít ji nejen v přímé výuce, ale i pro vzdálené on-line vyučování. e-knihy naleznete ZDE

V naší elektronické knihovně na Vás čeká 131 ODBORNÝCH ELEKTRONICKÝCH INTERAKTIVNÍCH KNIH ZDARMA. Knihy jsou publikované školami a odborníky z různých oborů. Elektronické interaktivní knihy jsou tzv. „chytré knihy“, které nabízejí interakci, při které žáci řeší úkoly a dostávají ihned zpětnou vazbu pomocí automatické opravy v naprogramovaných „chytrých polích“.

Knihy je možné prohlížet, stáhnout a pracovat s nimi i v off-line režimech zdarma - pomocí čtečky, kterou si stáhnete do svého zařízení (PC, mobilu, tabletu). Odkaz na stažení čtečky naleznete u jednotlivých e-knih. Čtečku si stačí stáhnout do Vašeho zařízení pouze jeden. Vybrané knihy poté máte na Vašem zařízení kdykoliv dostupné.

Nyní nově mimořádná nabídka titulů zdarma:
Pro mateřské školy: Ája a Vincek
Pro základní školy: Násobilka
Pro základní a střední školy: Dramatická výchova, Psychomotorika, Pohybové hry, Hudební formy, Česká hudba poslechem, MS Word, MS Excel, MS Power Point

Naše elektronická knihovna může být i Vaše budoucnost!

Kontaktní osoby:
Mgr. Štěpánka Jakešová, tel: 543 426 066, e-mail: jakesova@sssbrno.cz

Ukázka e-knih

 

 

Poslední novinky

Nabízíme vám pomoc při řešení on-line výuky na vašich školách, a to formou webinářů. Naše personalizované webináře máme připraveny pro pedagogické sbory tak, aby vám pomohly s konkrétním řešením přímo na míru vaší škole.

Využijte ZDARMA naší eJMŠKOLY - odbornou webovou knihovnu, která nabízí příležitosti pro pedagogy, žáky i jejich rodiče.

Tyto studijní programy jsou určeny pedagogickým pracovníkům a jsou zaměřené jak na získání odborné kvalifikace, tak na prohloubení profesních znalostí ve vybraném oboru.


30x30_facebook_icon.png