Knihovny a učebnice

Prodejna učebnic a školních pomůcek

Nabízíme široký sortiment učebnic a školních pomůcek s dovozem až do vaší školy. Objednat si pak můžete i specializovanou literaturu či různé mapy a pomůcky pro žáky i učitele.

        Katalog link  Eshop link

V naší vzorkové prodejně na Hybešové 15, Brno naleznete učebnice pro 1. – 9. ročník základních škol včetně jazykových učebnic. Otevřeno máme ve všední dny od 7:00 do 14:15 (případně po předchozí telefonické domluvě).

  • Naleznete nás na adrese: Hybešova 15, Brno - mapa
  • Kontakt: tel: 543 426 048, 724 236 185, e-mail: ucebnice@sssbrno.cz

Příruční knihovna Znojmo

Příruční knihovna je tvořena především výběrovým vzorkovým fondem několika odborných nakladatelství (Portál, Raabe, Wolters Kluwer, Lipka ...) se zaměřením na školskou problematiku. Tato nesystemizovaná nabídka titulů slouží prezenčně (nepůjčujeme mimo pracoviště) především k potřebám školských pracovníků. Zájemci si mohou zdarma každý titul důkladně prohlédnout a případně objednat (prostřednictvím služeb SSŠ Brno).

Upozornění: Příruční knihovna Znojmo není komerční vzorkovnou. Naším cílem je obecně podporovat povědomí o školské odborné literatuře.

Nahlédněte do Knižního kukátka Znojmo

  • Najdete zde náhledy přírůstkových titulů Příruční knihovny Znojmo
  • Tituly si můžete přijít zdarma prolistovat a přečíst na naši pobočku Znojmo

eJMŠKOLY Elektronická knihovna odborné literatury

Na stránkách ejmskoly.publi.cz naleznete naši elektronickou knihovnu, kam jsme pro vás umístili a vybrali zajímavé elektronické knihy, publikované školami a odborníky v různých oborech. Je možné je prohlížet, stáhnout a pracovat s nimi i v offline režimech. Některé jsou přizpůsobeny přímo pro výuku a lze s nimi pracovat v hodinách.

Naleznete zde i zajímavé interaktivní mKnihy, které jsou programovány jako interaktivní prostředí. Některé obsahují například videa, chytré doplňování či spojování polí, některé dokonce jednoduché chytré interaktivní výukové programy či aktivní a reagující pole.

Více o knihách naleznete na naší stránce „Elektronická knihovna

Pokud má vaše škola zájem vložit své existující vydané odborné knihy, či má zájem o vytvoření interaktivní knihy, můžete nás kontaktovat:

  • Naleznete nás na adrese: Hybešova 15, Brno
  • Kontakt: tel: +420 543 426 066, e-mail: jakesova@sssbrno.cz

 

Poslední novinky

Tyto studijní programy jsou určeny pedagogickým pracovníkům a jsou zaměžené jak na získání odborné kvalifikace, tak na prohloubení profesních znalostí ve vybraném oboru.

Nabízíme školám a školským zařízením metodickou podporu v oblasti řízení a v oblasti pedagogického vedení.

Termín konání: 27. 09. 2019, 12.00 - 16.00 h.
Termín uzávěrky přihlášek
Místo
Středisko služeb školám Brno, Hybešova 15, 2. patro, aula
Termíny konání: školní rok 2019/2020, zahájení v říjnu 2019
Místo
Brno, Hybešova 15
Termíny konání: 15. 10. 2019, 9:00 - 14:00 h.
Termín uzávěrky přihlášek
Místo
Brno, Hybešova 15

30x30_facebook_icon.png