Knihovny a učebnice

Prodejna učebnic a školních pomůcek

Nabízíme široký sortiment učebnic a školních pomůcek s dovozem až do vaší školy. Objednat si pak můžete i specializovanou literaturu či různé mapy a pomůcky pro žáky i učitele.

          Eshop link

V naší vzorkové prodejně na Hybešové 15, Brno naleznete učebnice pro 1. – 9. ročník základních škol včetně jazykových učebnic. Otevřeno máme ve všední dny od 7:00 do 14:15 (případně po předchozí telefonické domluvě).

  • Naleznete nás na adrese: Hybešova 15, Brno - mapa
  • Kontakt: tel: 543 426 048, 724 236 185, e-mail: ucebnice@sssbrno.cz

Příruční knihovna Znojmo

Příruční knihovna je tvořena především výběrovým vzorkovým fondem několika odborných nakladatelství (Portál, Raabe, Wolters Kluwer, Lipka ...) se zaměřením na školskou problematiku. Tato nesystemizovaná nabídka titulů slouží prezenčně (nepůjčujeme mimo pracoviště) především k potřebám školských pracovníků. Zájemci si mohou zdarma každý titul důkladně prohlédnout a případně objednat (prostřednictvím služeb SSŠ Brno).

Upozornění: Příruční knihovna Znojmo není komerční vzorkovnou. Naším cílem je obecně podporovat povědomí o školské odborné literatuře.

Nahlédněte do Knižního kukátka Znojmo

  • Najdete zde náhledy přírůstkových titulů Příruční knihovny Znojmo
  • Tituly si můžete přijít zdarma prolistovat a přečíst na naši pobočku Znojmo

eJMŠKOLY Elektronická knihovna odborné literatury

Na stránkách ejmskoly.publi.cz naleznete naši elektronickou knihovnu, kam jsme pro vás vybrali a umístili zajímavé elektronické knihy, publikované školami a odborníky v různých oborech. Je možné je prohlížet, stáhnout a pracovat s nimi i v offline režimech. Některé jsou přizpůsobeny přímo pro výuku a lze s nimi pracovat v hodinách.

Naleznete zde i zajímavé interaktivní mKnihy, které jsou programovány jako interaktivní prostředí. Některé obsahují například videa, chytré doplňování či spojování polí, některé dokonce jednoduché chytré interaktivní výukové programy či aktivní a reagující pole.

Více o knihách naleznete na naší stránce „Elektronická knihovna

Pokud má vaše škola zájem vložit své existující vydané odborné knihy, či má zájem o vytvoření interaktivní knihy, můžete nás kontaktovat:

 

Poslední novinky

Nestihli jste s žáky probrat všechnu látku letošního školního roku? Připravili jsme pro Vás nabídku letních vzdělávacích kempů.

V období od 12. 3. 2020 do 11. 5. 2020 jsme pro vás zorganizovali téměř 100 webinářů, kterých se zúčastnilo celkem 1574 účastníků.

Tyto studijní programy jsou určeny pedagogickým pracovníkům a jsou zaměřené jak na získání odborné kvalifikace, tak na prohloubení profesních znalostí ve vybraném oboru.

Termín konání
15. 9. 2020, 13:30 - 18:30
Termín uzávěrky přihlášek
Místo
Brno, Hybešova 15
Termíny konání
zahájení 6. 10. 2020, ukončení 25. 5. 2021
Termín uzávěrky přihlášek
Místo
Brno, Hybešova 15

30x30_facebook_icon.png