Praděd

Lyžařský areál Praděd má nejlepší sněhové podmínky v celé republice. Relativní jistota sněhu je zde i při nepříznivých klimatických podmínkách od začátku prosince do konce dubna. Je zde v provozu 6 vleků se svahy různé náročnosti. Platí se časovými permanentkami. Pro školní skupiny sleva.

Informace k ubytování
Chata Barborka je položena na jižním svahu hory Praděd v nadmořské výšce 1400 m.n.m.,
Kapacita chaty až 150 lůžek je rozdělena do 2 – 6ti lůžkových pokojů turistické kategorie vybavených umývadlem s teplou vodou, sociální zařízení je na chodbách. Na chatě je samostatná klubovna pro ubytované hosty, je zde možnost si zahrát stolní tenis, kulečník, stolní fotbal, obnovit síly můžete v sauně nebo masážní vaně. Stravování formou plné penze, pitný režim zajištěn.
Nejbližší vlek je asi 100 metrů od chaty.
Nižší kvalita ubytování je zde vyvážena výhodnou polohou s jistotou sněhu.
Informace k ceně
450 Kč / osoba / den
Součástí ceny je strava a ubytování. Na každých 15 platících je 1 pedagogický pracovník zdarma. V případě zájmu můžeme zajistit dopravu. Dále k výletu můžeme zajistit tematický program - informujte se na aktuální nabídku.

Máte vlastní představu nebo přání? Kontaktujte nás skrze náš kontaktní FORMULÁŘ ZDE

Poslední novinky

Nestihli jste s žáky probrat všechnu látku letošního školního roku? Připravili jsme pro Vás nabídku letních vzdělávacích kempů.

V období od 12. 3. 2020 do 11. 5. 2020 jsme pro vás zorganizovali téměř 100 webinářů, kterých se zúčastnilo celkem 1574 účastníků.

Tyto studijní programy jsou určeny pedagogickým pracovníkům a jsou zaměřené jak na získání odborné kvalifikace, tak na prohloubení profesních znalostí ve vybraném oboru.

Využijte ZDARMA naší eJMŠKOLY - odbornou webovou knihovnu, která nabízí příležitosti pro pedagogy, žáky i jejich rodiče.


30x30_facebook_icon.png