Valašsko, Radhošť

Cestou vlakem na Radhošť se zastavíme v Kopřivnici – prohlídka muzea Tatry nebo památkové rezervace Štramberk. Pak pokračujeme vlakem do Frenštátu pod Radhoštěm a kolem říčky Lomné se dostaneme do Ráztoky k sedačkové lanovce na Pustevny. Zde krátký odpočinek s možností občerstvení a prohlídkou stylového letoviska podle návrhu architekta Dušana Jurkoviče a pokračujeme k chatě Radegast. Prohlídka dřevěné kaple sv. Cyrila a Metoděje a sochy pohanského boha Radegasta (boha hojnosti a pohostinství. Druhý den navštívíme Rožnov pod Radhoštěm, kde si prohlédneme Valašské muzeum v přírodě. 

Informace k ubytování
Horská chata Radhošť:
• kapacita 50 osob
• ubytování je zajištěno ve vícelůžkových pokojích
• strava formou polopenze v místě
Můžete se těšit
• Kopřivnice - muzeum Tatry
• města Štramberk a Frenštát
• Rožnov - největší a nejstarší skanzen ve střední Evropě
• naučná stezka Radegast
• Pustevny
Informace k ceně
400 Kč / osoba / noc
Při objednávce na dvě a více nocí vám výlet cenově zvýhodníme. Součástí ceny je strava a ubytování. Dále od nás dostanete mapu KČT, potřebné jízdní řády, písemného průvodce po vybraných lokalitách s tipy na výlety a zajímavosti v okolí. V případě zájmu můžeme zajistit dopravu. Dále k výletu můžeme zajistit tematický program - informujte se na aktuální nabídku.

Máte vlastní představu nebo přání? Kontaktujte nás skrze náš kontaktní FORMULÁŘ ZDE

Poslední novinky

Nestihli jste s žáky probrat všechnu látku letošního školního roku? Připravili jsme pro Vás nabídku letních vzdělávacích kempů.

V období od 12. 3. 2020 do 11. 5. 2020 jsme pro vás zorganizovali téměř 100 webinářů, kterých se zúčastnilo celkem 1574 účastníků.

Tyto studijní programy jsou určeny pedagogickým pracovníkům a jsou zaměřené jak na získání odborné kvalifikace, tak na prohloubení profesních znalostí ve vybraném oboru.

Využijte ZDARMA naší eJMŠKOLY - odbornou webovou knihovnu, která nabízí příležitosti pro pedagogy, žáky i jejich rodiče.


30x30_facebook_icon.png