Vídeň

Jednodenní autobusový zájezdy do Vídně za historií, uměním a zábavou.

Můžete se těšit
Ve Vídni je mnoho k vidění, proto přesný program sestavíme dle Vašeho přání a preferencí. Z možností vybíráme: Stephansdom, Hofburg, Schönbrunn, zahrady a okolí Schönbrunnu, ZOO. Součástí výletu je odborný průvodce po historických památkách a také přítomnost našeho organizačního pracovníka, který zná lokalitu a pomůže Vám s organizací.
Informace k ceně
Cena 700,- Kč zahrnuje dopravu z Brna a průvodce po Vídni. Částka je platná při minimálním počtu 30 platících dětí. Na každých 20 platících je 1 pedagogický pracovník zdarma.

Máte vlastní představu nebo přání? Kontaktujte nás skrze náš kontaktní FORMULÁŘ ZDE

Poslední novinky

Nestihli jste s žáky probrat všechnu látku letošního školního roku? Připravili jsme pro Vás nabídku letních vzdělávacích kempů.

V období od 12. 3. 2020 do 11. 5. 2020 jsme pro vás zorganizovali téměř 100 webinářů, kterých se zúčastnilo celkem 1574 účastníků.

Tyto studijní programy jsou určeny pedagogickým pracovníkům a jsou zaměřené jak na získání odborné kvalifikace, tak na prohloubení profesních znalostí ve vybraném oboru.

Využijte ZDARMA naší eJMŠKOLY - odbornou webovou knihovnu, která nabízí příležitosti pro pedagogy, žáky i jejich rodiče.


30x30_facebook_icon.png