Žďárské vrchy

Krajina Českomoravské vrchoviny vás zavede do krásné přírody. Putování začínáme ve Žďáře nad Sázavou. Nenechte si ujít barokní poutní kostel sv. J. Nepomuckého na Zelené hoře, dílo Santiniho, zařazené do seznamu památek UNESCO. Ubytování je v táboře Vysočina na Třech studních v chatkách. Součástí areálu je i bazén s možností koupání. Projdete Vysočinu přes Herálec, Žákovu horu, Devět skal a Fryšavu aj. Poslední den po snídani pokračujete pěšky do Nového Města na Moravě.

Informace k ubytování
Tábor Vysočina:
• Kapacita 100 osob
• 4 až 6 lůžkové chatky
• Strava formou polopenze v místě ubytování
Můžete se těšit
• Žákova hora
• Skalní útvary Děvět skal a Čtyři palice
• Maršovice
• možnost rekreace, sportovního vyžití a koupání v rybníku Sykovec
Informace k ceně
400 Kč / osoba / noc
Při objednávce na dvě a více nocí vám výlet cenově zvýhodníme. Součástí ceny je strava a ubytování. Dále od nás dostanete mapu KČT, potřebné jízdní řády, písemného průvodce po vybraných lokalitách s tipy na výlety a zajímavosti v okolí. V případě zájmu můžeme zajistit dopravu. Dále k výletu můžeme zajistit tematický program - informujte se na aktuální nabídku.

Máte vlastní představu nebo přání? Kontaktujte nás skrze náš kontaktní FORMULÁŘ ZDE

Poslední novinky

Nestihli jste s žáky probrat všechnu látku letošního školního roku? Připravili jsme pro Vás nabídku letních vzdělávacích kempů.

V období od 12. 3. 2020 do 11. 5. 2020 jsme pro vás zorganizovali téměř 100 webinářů, kterých se zúčastnilo celkem 1574 účastníků.

Tyto studijní programy jsou určeny pedagogickým pracovníkům a jsou zaměřené jak na získání odborné kvalifikace, tak na prohloubení profesních znalostí ve vybraném oboru.

Využijte ZDARMA naší eJMŠKOLY - odbornou webovou knihovnu, která nabízí příležitosti pro pedagogy, žáky i jejich rodiče.


30x30_facebook_icon.png